رد کردن لینک ها

گروه صنعتی طب پلاستیک در نمایشگاه ایران پلاست

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 30 شهریور ماه  تا 2 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

فضای داخلی  غرفه طب پلاستتیک غرفه طب پلاستیک به مساحت 295 مترمربع در سالن میلاد غرفه شماره 913 با همراهی 30 نفر از پرسنل واحد های فروش ،تامین،تولید،اداری و پرسنل کارخانه در این دوره از نمایشگاه ایران پلاست  حاضر شد.

 شرکت های گروه ، طبکاران پلیمر “پیک نیک” به عنوان فروش مویرگی محصولات ، “ویرابسپار” شرکت دانش بنیان و بخش توسعه گروه با ارائه طرح “ازنو” و توضیح فرایند بازیافت ،شرکت “کلیز” با ارائه محصولات خانه و اشپزخانه و برند هانیمان ، طب پلیمر آسیا “یومامی” با محصولات مادر و کودک و شرکت “ویراتک” نماینده بخش فنی گروه نیز در یک فضای مجزا از غرفه با نمایش تولید و دستگاه های فنی و قالب های تولید به معرفی خود پرداختند.

مدیران ارشد سازمان در طول برگزاری نمایشگاه در غرفه حضور داشته و با مهمانان داخلی ،خارجی و مدیران سازمان های مختلف ملاقات کردند .

از برنامه های اجرایی غرفه طب می توان به پخش زنده کارخانه ، برگزاری ایونت طب تاک اشاره کرد .

گفتگو های بخش طب تاک حول محور موضوع های صادراتی ،فضای مالیاتی ،نقش صنعت پلاستیک در کرونا و فروشگاه های زنجیره ای انجام شد .

همچنین بخش منابع انسانی شرکت با عنوان Teb school(مدرسه کسب و کار طب) میزبان دانشجویان ،کارآموزان و علاقمندان به همکاری با طب پلاستیک بود .

free statistics