رد کردن لینک ها

مسئولیت اجتماعی

«با شما هستیم» پیامی است برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم. دیدگاه ما در این شعار محدود به حوزه کسب‌وکار نبوده و به‌عنوان یک شهروند حقوقیِ مسئول، حمایت از فرهنگ، محیط‌زیست و سلامت جامعه را بخشی مهم از وظایف خود می‌دانیم. مسئولیت‌پذیری اجتماعی ما طی این سال‌ها، در قالب حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، حمایت از محیط‌زیست و پشتیبانی از ورزش، فرهنگ، آموزش و هنر نمود یافته است.

شما می‌توانید فهرست کامل فعالیت‌های ما در این زمینه را مشاهده کنید:

کمپین «آب هست، ولی کم است»

اگر بدانیم ایران با قرارگرفتن در اقلیمی عمدتاً گرم و خشک و افزایش جمعیت در دهه‌های اخیر و مدیریت ناکارآمد مصرف آب در سطح خانواده و جامعه، از مرحله آمادگی برای خطرِ بحران آب عبور کرده و هم‌اکنون در مرحله مواجهه با خطر قرار دارد، شاید بتوانیم اندک سهمی برای حفظ آب بپذیریم.
ما نیز با آگاهی نسبت به مسئله جهانی و ملی بحران آب و با هدف ایجاد جریان روشنگری و فرهنگ‌سازی در مورد حفظ آب، در شرکت‌مان کمپین «آب هست، ولی کم است» را شکل دادیم. با این کمپین، مصرف آب را درون سازمان‌مان به حداقل رساندیم. البته این کمپین آغاز کوششی است که خانواده بزرگ‌مان آن را بخشی از رسالت خود می‌داند و مفهوم و ارزشی فراتر از مسئولیت‌پذیری اجتماعی برای آن قائل است.

جذب و تربیت کارآموز

به منظور تربیت بخشی از نیروی متخصص کشور و در راستای مسئولیت اجتماعی خود جذب کارآموز در رشته‌های مختلف و انواع گرایش‌هارا در دستور کار خود قرار داده‌ایم. متقاضیان محترم توجه داشته باشید که دوره کارورزی در این شرکت 3 تا 6 ماهه می‌باشد و ضمن تکمیل اطلاعات، فرم انتخاب از طریق مصاحبه حضوری خواهد بود.

حمایت از امور تحقیق و توسعه

با هدف تأمین نیازهای علمی و تحقیقاتی خود و توسعه تحقیقات کاربردی، از امور مربوط به تحقیق و توسعه حمایت می‌کنیم. ساماندهی و مدیریت طرح‌­های تحقیقاتی و انجام اولویت­‌های پژوهشی موردنیازمان، حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلی و دانشجویی، ارائه بانک اطلاعاتی در خصوص مقالات و پايان‌نامه‌های انجام‌شده ازجمله فعالیت‌هایی‌ست که در این راستا انجام می‌شود.

حمایت از موسسه خیریه مهر سهیلا‏

موسسه خیریه مهر سهیلا یک مؤسسه خیریه فعال در ایران است که با هدف تامین هزینه های کودکان مبتلا به سرطان تأسیس شده است. ما نیز در پرداخت کمک هزینه درمان بیماران سرطانی، برای چندمین سال از این موسسه حمایت می‌کنیم. امسال نیز بودجه‌ای برای حمایت از فعالیت‌های این موسسه خیریه تخصیص یافته تا مسئولیت اجتماعی خود را ایفا کرده باشیم.

‏ایمنی کارکنان‏

منابع انسانی مهمترین سرمایه ماست و وظیفه همه ما صیانت از این سرمایه الهی است. این شرکت، هماهنگ باجهت گیری‌های راهبردی خویش  در راستای تحقق نظام تحول شرکت سلامتی و ایمنی منابع انسانی، این ارزشمندترین سرمایه سازمان را از اولویت‌های اساسی خود دانسته و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه، ارتقاء نظام بهداشت حرفه‌ای و ایمنی در شرکت و ترویج این نظام در کشور را از رسالت‌های خود می‌داند و در این راستا خط مشی و برنامه‌های خود را تدوین کرده.

طرح کتاب مفید؛ خواندن و دانستن برای تعالی

با اعتقاد به اهمیت خواندن و توجه به این مسئله که هر بنگاه و سازمان اقتصادی، مسئولیتی در مقابل دنیای پیرامون خود دارد، ما نیز در قالب طرح «کتاب مفید» با هدف تشویق مطالعه اقدام به تشویق کتابخوانی نموده است و سعی دارد تا سهمی ـ هر چند کوچک ـ در تعالی فکر و روح افراد داشته باشد.

در این راستا اقدامات زیر صورت گرفته است:

  • چاپ و اهدای کتاب به مشتریان
  • کارتهای تخفیف فروشگاه های اینترنتی کتاب
free statistics