رد کردن لینک ها

تاریخچه سازمان

شرکت از ابتدای تاسیس تا به امروز هر ساله دست‌آوردهای قابل توجهی داشته که نمی‌توان تمامی آن‌ها را در این مجال اندک بیان کرد. اما در این بخش با اشاره کلی به اهم دست‌آوردها، سعی کرده‌ایم تا به شما مشتری عزیز نشان دهیم که با چه مجموعه زنده و پویایی مواجه هستید. از سوی دیگر،  بیان این دست‌آوردها به شما کمک می‌کند تا در یک نگاه کلی با ما آشنایی حاصل نمایید.

تاسیس هلدینگ ظروف یکبار مصرف طب پلاستیک

تاسیس شرکت

1377

فعالیت تولیدى خود را از سال 1377 با هدف تامین نیازهاى داخلى و ورود به بازارهاى رقابتى منطقه آغاز کرد. تولید بهترین محصولات با بهره گیرى از فناورى روز دنیا و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه ، درکنار توجه ویژه مدیریت مجموعه به امر بهداشت وسلامت زمینه ساز توفیقات متعدد طب پلاستیک در عرصه هاى داخلى و منطقه اى بوده است.

طب پلاستیک صادر کننده نمونه

صادر کننده نمونه استان سمنان

1390

هم اکنون مجموعه طب پلاستیک و اقمارش با راه اندازى سومین واحد تولیدى مجموعه در سال 1390 در استان سمنان و همچنین به منظور دستیابى به فناورى روز دنیا و بازارهاى منطقه اى و اروپایى در سال 2010 اقدام به تاسیس واحد تولیدى خود در کشور ترکیه نموده است.

صادر کننده نمونه

دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده

1391

این شرکت در سال 1391 موفق به دریافت گواهینانه رعایت حقوق مصرف کننده از سوى سازمان حمایت از مصرف کنندگان گردید تا این گواهینامه را به ویترین افتخارات خود اضافه نماید. همچنین در همین سال این شرکت موفق به راه اندازى واحد تحقیق و توسعه خود یعنى شرکت دانش بنیان طب پلاستیک گردید تا گام بلندى در عرصه تکنولوژى هاى روز دنیا برداشته باشد.

گام نهادن به خارج از مرزها

گام نهادن به خارج از مرزها

1396

این امر خود سبب گسترش فعالیت هاى صادراتى به کشورهاى آلمان، روسیه، رومانى قرقیزستان، ارمنستان، ترکمنستان، امارات، قطر، عمان، عراق و افغانستان گردیده است. این مجموعه توانسته است با عرضه محصولات با کیفیت ، تنوع و حجم بالا تعریف جدیدى از صادرات تولیدات یکبارمصرف پلیمرى ارائه دهد ، به گونه اى که کشورهاى منطقه ، ایران را با تولیدات این شرکت و اقمارش به عنوان قطب یکبارمصرف منطقه مى شناسد

کارخانه طب پلاستیک

بهره‌برداری فاز جدید هلدینگ

1399

شرکت طب پلاستیک نوین در راستای تامین نیاز بازار داخلی و گسترش بازارهای صادراتی خود ، پروژه طرح توسعه خود را در سال 1397 آغاز کرد و با یاری خداوند متعال و همت همه مدیران و متخصصان؛ طب پلاستیک موفق شد در شهریور ماه 1399 طرح توسعه خود را به بهره برداری برساند.

مدرسه کسب و کار طب

فعالیت مدرسه کسب و کار طب

1400

شرکت طب پلاستیک نوین از سال 1400 فعالیت رسمی خود را در راستای ایجاد پلی بین صنعت و دانشگاه آغاز کرد . و در نظر دارد با ایجاد فضای علمی و عملی برای دانشجویان به آموزش نیروی متخصص بپردازد.

طب پلاستیک صادر کننده نمونه ملی

صادر کننده نمونه ملی

1401

در بیست و ششمین مراسم روز ملی صادرات  از 57 صادر کننده نمونه توسط رئیس جمهور تقدیر شد. شرکت طب پلاستیک نوین نیز این افتخار را دارد که در بین صادرکنندگان نمونه سال 1401 قرار دارد.

free statistics