رد کردن لینک ها

نکوداشت بنیانگذاران دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه امیرکبیر

نکوداشت بنیانگذاران دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ به همت هیات رییسه دانشکده ،دکتر گرمابی و دکتر جوادی ،11بهمن در آمفی تئاتر مرکزی برگزار شد.

مراسم با حضور دانش آموختگان، دانشجویان، مدیران تشکلی و بخش های خصوصی و دولتی آغاز و تا شامگاه ادامه داشت. در این مراسم نکوداشت  از 6 استاد بنیانگذار دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ و 6 استاد پیشکسوت قدردانی شد.

دکتر جوادی ، هدف از برگزاری این آیین را تقدیر از فعالیت اساتیدی دانست که با آموزش نیروی انسانی، زمینه ساز رشد و توسعه در صنایع مرتبط را فراهم آورده اند.

همچنین شرکت طب پلاستیک افتخار آن را داشت که به عنوان حامی در این مراسم حضور داشته باشد . 

حامیان مالی در فضای نمایشگاهی در محوطه آمفی تئاتر دانشگاه به معرفی خود پرداختند . تیم مدرسه کسب و کار طب نیز  اقدام به ثبت رزومه دانشجویان در بانک رزومه شرکت جهت استخدام و کار آموزی نمودند .

در پایان این مراسم از حامیان مالی شرکت های: طب پلاستیک، رنگ و رزین خوش، پارس اشن، بنیان کالا شیمی، رنگ خوش، رنگ باژاک، سیماب رزین، تاک رزین کاوه، پلی رزین، گروه صنعتی وحید، آریا رزین، هاویلوکس، رنگ سازی روناس، شیمیایی سمن، سامان پلیمر، رنگدانه سیرجان، پلاستیک طبرستان، آوند پلاستیک و انجمن ملی صنایع پلیمر و انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن قدردانی شد.

ایین نکوداشت بنیانگذاران دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ

 

free statistics