رد کردن لینک ها

مصاحبه جناب آقای نانکلی در نمایشگاه بسته بندی استانبول

 آقای سهیل چهره ای سردبیر هنر بسته بندی،در جریان برگزاری نمایشگاه بسته بندی استانبول با مدیر صادرات شرکت «طب پلاستیک» از غرفه داران حاضر در این نمایشگاه به گفتگو نشستند .

معمولا حضور در نمایشگاه از دید فروش با دو هدف اصلی انجام می شود: نگه داشتن بازار فعلی و پیدا کردن بازارهای جدید. راجع به بازارهای صادراتی فعلی ­تان به ما بگویید و اینکه قرار است در اهداف آینده­تان کدام بازارها را به سبد فعلی بیافزایید.

غرفه طب پلاستیک

شرکت طب پلاستیک در حال حاضر به بیشتر از 18 کشور از کانادا تا استرالیا صادرات دارد. بازار هدفی که در حال حاضر روی آن تمرکز داریم، بازار منطقه مِنا هست شامل خاورمیانه و شمال آفریقا. ما به خوبی توانسته ایم قاره آفریقا را پوشش دهیم . (چه در آفریقای شرقی و چه آفریقای غربی و آفریقای شمالی).

ما با توجه به تجهیزات و تشکیلات لجستیکی که ما در کشورهای اطراف آماده کرده ایم. بازار بسیار وسیعی داریم شامل کانادا، آمریکای شمالی، نیجریه، تانزانیا، موزامبیک. همچنین کامرو

ن، کشورهای حوزۀ خلیج فارس، کشورهای همسایه مثل عراق و افغانستان، کشورهای CIS ، قرقیزستان، قزاقستان و ارمنستان. این­ها همه جزو محدوده صاداراتی ما هستند. هدف از شرکت در این نمایشگاه، بیشتر اعلام حضور و معرفی محصولات جدید است.

اگروفود

ما دو نمایشگاه را هرسال بدون استثنا شرکت می­کنیم، یکی Eurasia Packaging با هدف گیری آفریقای شمالی و بازارهای جدید در اروپا و دیگری Gulfood Manufacturing در امارات که بیشتر حوزه خلیج فارس است.

عمده محصولاتی که در این نمایشگاه روی آن متمرکز هستید کدام هستند و از چه جنسی؟

ما به طور  کلی 3 دسته محصول داریم: محصولات پایه پلی پروپیلن، محصولات پایه پلی استایرن و محصولات کامپوستبل. با توجه به ترندی که در بازار ترکیه و بازارهای هدف وجود دارد، محصولات و ظروف بسته­ بندی پلی پروپیلن، اغلب با چاپ IML عرضه می شوند و کاتلری شامل قاشق، چنگال و کارد از جنس پلی استایرن.

گفتگوی کامل این مصاحبه را در لینک زیر مشاهده فرمایید :

مصاحبه آقای نانکلی در  در نشریه هنر بسته بندی

 

free statistics