رد کردن لینک ها

طرح توسعه شرکت طب پلاستیک نوین

طرح توسعه شرکت طب پلاستیک نوین

شرکت طب پلاستیک نوین در راستای تامین نیاز بازار داخلی و گسترش بازارهای صادراتی خود ، پروژه طرح توسعه خود را در سال 1397 آغاز کرد و با یاری خداوند متعال و همت همه مدیران و متخصصان؛ طب پلاستیک موفق شد در شهریور ماه 1399 طرح توسعه خود را به بهره برداری برساند. راه اندازی سایت جدید تولید و افزودن ماشین‌آلات، ربات‌ها و قالب‌های جدید، ( شامل 10 ماشین تزریق از برندهای Elver ، Demag و Haitian – 2 ربات از برند Cildan- 30 قالب از برند  Cadirci) موجب افزایش بیش از 40 درصدی ظرفیت تولید و نیز ایجاد بیش از 50 فرصت شغلی جدید بصورت مستقیم و به طبع آن توسعه شبکه حمل و نقل و توزیع ، خرده‌فروشی و بسته‌بندی گردید.

کارخانه جدید طب پلاستیک

اعتقاد راسخ تیم مدیریت به ” کیفیت “و ” افزایش رضایت مشتری “، سبب استفاده از به‌روزترین تکنولوژی اروپایی در ماشین‌های تزریق پلاستیک و ربات‌های پیشرفته شد. ربات‌های هوشمند، از سویی به سرعت و کیفیت محصول تولیدی کمک می‌کند و از سوی دیگر امکان افزودن لیبل با برند و سلیقه مشتری بر روی ظروف را فراهم کرده است.

شرکت طب پلاستیک نوین در نظر دارد در جهت افزایش هر چه بیشتر رضایت مشتری و نیز تامین نیازهای مختلف مشتریان، با افزودن ماشین‌آلات و قالب‌های جدید، خطوط تولید محصولات مادر و کودک با برند جدید Umommy و نیز لوازم آشپزخانه با برند جدید   Kleezرا تا پایان سال جاری راه اندازی نماید و تنوع محصول در سبد کالایی خود را بهبود بخشد.

امید است این شرکت بتواند با تکیه بر 20 سال سابقه تولید، به کارگیری منابع انسانی متخصص و متعهد، نوآوری در صنعت، توجه به حقوق مصرف‌کننده و کسب ‌و‌کار حرفه‌ای اخلاق‌ مدار، شرکتی پیشتاز، نوآور و قدرتمند در تولید با کیفیت و بروز صنعت پلاستیک در ایران باشد.

مساحت زمین این پروژه حدود 23000 متر مربع است و فضای تولیدی و انبارهای این مجموعه حدود 16000 متر مربع را به خود اختصاص داده‌اند.

free statistics