رد کردن لینک ها

طب پلاستیک؛ حامی مالی سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران ۱۴۰۱

برای سومین سال پیاپی ؛ طب پلاستیک نوین حامی مالی همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران است. انجمن ملی صنایع پلیمری ایران به عنوان برگزارکننده این همایش ؛ تلاش دارد تا چشم اندازی واقعی از وضعیت اقتصاد ایران با محوریت صنعت پلاستیک را برای فعالان این عرصه ترسیم کند.
برگزارکننده این همایش یعنی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران به عنوان فراگیرترین تشکل ملی فعال در حوزه صنایع پلیمری کشور، با توجه به رسالت وجودی خود که شناسایی و رفع موانع توسعه بنگاه های فعال صنایع پلیمر در راستای افزایش توان رقابت پذیری آنان است، نسبت به برگزاری سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران ١٤٠١ اقدام کرده است.
طب پلاستیک نوین برای سومین سال پیاپی از حامیان مالی این همایش بوده و جناب آقای دکتر سعید ترکمان دهنوی ؛ رئیس هیأت مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران همچنین رئیس هیأت مدیره شرکت طب پلاستیک نوین ، همچون سال گذشته در این همایش سخنرانی خواهند داشت.
این همایش برای سومین بار و در سطح ملی با جلب مشارکت سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی با هدف ایجاد تصویر اولیه از چشم انداز حاکم بر کسب و کار صنایع پلاستیک و برآورد ابتدایی از پیش بینی های اقتصادی سال آینده این صنعت بزرگ و اشتغالزای کشوربرنامه ریزی شده است. سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران ۱۴۰۱ به صورت حضوری، در دو روز به تاریخ دوم و سوم خرداد ماه سال ١٤٠١ در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است این همایش در دو محور کلی برگزار می شود؛ محور اقتصاد ایران در سال 1401 و مؤلفه‌های جهانی مؤثر بر اقتصاد صنایع پلاستیک دو محور اصلی برگزاری این همایش است. به صورت دقیق‌تر در محور اقتصاد ایران در سال 1401، سناریوها و مسائل پیش روی اقتصاد کشور، با نگاهی به آنچه در سال 1400 اتفاق افتاد، مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین هدف در این بخش، دستیابی به تصویری قابل‌اتکا برای فعالان اقتصادی به‌ویژه فعالان حوزه صنایع پلاستیک است.
دومین محور همایش، مؤلفه‌های جهانی مؤثر بر اقتصاد صنایع پلاستیک است و آنچه در آینده در این حوزه حادث خواهد شد را مورد بررسی قرار می دهد.

free statistics