رد کردن لینک ها

طب پلاستیک در مسیر توسعه درون‌زا

 

 

شرکت ویراتک برتر پارس هم اکنون در زمینه طراحی و ساخت قالب های تزریق پلاستیک و جداره نازک، طراحی و ساخت ربات های تزریق پلاستیک و تجهیزات جانبی آن، عیب یابی و تعمیر دستگاه های تزریق پلاستیک و به عنوان مشاور و مجری راه اندازی کارخانجات تزریق پلاستیک  مشغول به فعالیت میباشد.

 

 یک گام تا تبدیل طب پلاستیک به قطب تولید قالب های جداره نازک و ربات‌های صنعت پلاستیک ایران

کارخانه جدید طب پلاستیک
به زودی طب پلاستیک قطب تولید قالب‌ های جداره نازک در ایران خواهد شد. هم اکنون اولین محموله از تجهیزات مورد نیاز صنعتی همچون یک دستگاه CNC و تمامی ملزومات آن از کشورهای آلمان ، ژاپن، تایوان ، چین و … وارد شده و تا پایان سال ، سایر دستگاه ها همچون دو دستگاه CNC دیگر نیز وارد خواهد شد. ویراتک از شرکت های زیرمجموعه طب پلاستیک از این پس راهبر تولید قالب های خاص همچنین ربات های مورد نیاز در این هلدینگ صنعتی خواهد بود.
با توجه به نیاز گروه صنعتی طب پلاستیک در حوزه تولید و تعمیرات تجهیزات صنعتی ، شرکت ویراتک اقدام به واردات یک دستگاه ماشین تولید قطعات صنعتی موسوم به CNC کرده که می‌تواند محرک مهمی برای کاهش ریسک فعالیت های تولیدی باشد. از ویژگی های مهم این دستگاه تأمین آن از یکی از تولیدکنندگان بنام کشور تایوان و راندمان بالای تولید است.

با توجه به فعالیت طب پلاستیک نوین در حوزه قالب های جداره نازک و عدم امکان تأمین برخی از آن ها در داخل کشور ، واردات دستگاه CNC در راستای بومی سازی تکنولوژی ساخت این قالب هاست. تلاش برای قطع وابستگی طب پلاستیک به شرکت های خارجی در مسیر تولید و تعمیر قالب های خاص جداره نازک ؛ موجب شد تا تصمیم به بومی سازی این تکنولوژی به رغم نیاز به منابع مالی در دستور کار قرار بگیرد. با توجه به تأمین زیرساخت های فنی مورد نیاز و نیروی انسانی ماهر ، برنامه ریزی و هدف گذاری ها از تبدیل شدن ویراتک به یکی از قطب های اصلی تولید قالب های جداره نازک در ایران و منطقه حکایت دارد. در کنار واردات دستگاه CNC ، سایر ملزومات مورد نیاز از سایر کشورها همچون آلمان ، ژاپن ، چین و … تأمین شده و آماده استفاده است.
با توجه به خرید و تحویل دستگاه CNC و سایر ملزومات مورد نیاز ، از هم اکنون ویراتک از این توانمندی برخوردار است که خدمات مورد نیاز را برای مشتریان داخل و خارج از سازمان را ارائه دهد.
با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و بودجه ریزی های قطعی؛ تا پایان سال آینده 2 دستگاه ماشین CNC دیگر به ابزارهای تولیدی شرکت ویراتک افزوده خواهد شد.


ویراتک یکی از شرکت های زیرمجموعه طب پلاستیک است که در تأمین تجهیزات و اقلام فنی مورد نیاز فعال است. ویراتک در برخی حوزه های صنعتی همچون ساخت و تعمیرات قالب همچنین تولید ربات و تجهیزات تولید ظروف IML فعال بوده و در برخی حوزه های دیگر مثل تأمین انواع دستگاه های تزریق پلاستیک به فعالیت بازرگانی مشغول است. تعمیرات و ساخت قالب های جدید از ویژگی های مهم فعالیت ویراتک است که تأمین تمام و کمال نیاز گروه صنعتی طب پلاستیک و ارائه خدمات به سایرین مهمترین رویکردهای اجرایی این شرکت است.

free statistics