رد کردن لینک ها

سفارش ظروف دارای IML

یکی از بخش‌های مهم فروش و بازاریابی هر محصول شکل ظاهری و نوع بسته‌بندی آن محصول است. امروزه تولیدکنندگان زیادی وجود دارند که به اهمیت بسته‌بندی محصولات در انتخاب مشتریان پیبرده‌اند. در حقیقت بسته‌بندی امکان حمل و نقل آسان، محافظت از محصولات در برابر عوامل محیطی، زیبایی شکل ظاهری محصول و همچنین تنوع در طرح و رنگ‌های مختلف را ایجاد می‌کند. فناوری لیبل‌گذاری در قالب یا IML از جمله روش‌های پرطرفدار در بسته‌بندی ظروف پلاستیکی است.

در روش سنتی برای تزئین بسته‌بندی یک محصول، لیبل مورد نظر به صورت جداگانه چاپ شده و بر روی محصول چسبانیده می‌شود. در این حالت امکان جداسازی لیبل، مخدوش شدن و ازبین رفتن آن وجود دارد.

اما در روش IML ، لیبل‌های از پیش چاپ شده از مواد پلیمری مشابه با ظرف در اشکال معین و متناسب با ظرف تولید می‌شوند و داخل قالب قبل از تزریق پلیمر جایگذاری و ثابت می‌گردند. با تزریق مواد مذاب پلاستیکی به داخل قالب، لیبل به ظروف پلاستیکی الصاق شده و به صورت یکپارچه در می‌آید. این تکنیک تصویری با کیفیت و پایدار را ایجاد می‌کند که امکان حذف و پاک شدن آن وجود ندارد.

این لیبل‌ها بیشتر از پلی‌پروپیلن ساخته می‌شوند و این امکان وجود دارد که بسته‌بندی‌های دارای لیبل را بتوان بازیافت کرد. در بیشتر موارد می‌توان IML را روی درب، کناره‌ها و پایین ظروف بسته‌بندی اعمال کرد. در این حالت فضای زیادی برای تزئین بسته‌بندی وجود دارد و این امکان فراهم می‌شود که بارکد محصول، لیست مواد تشکیل‌دهنده و… به چند زبان مختلف برای افزایش آگاهی و اطلاعات مشتریان بر روی محصول درج شود.

برای استفاده از ظروف IML در صنایع بسته‌بندی مواد غذایی هیچ محدودیتی وجود ندارد و در حقیقت هر محصولی را می‌توان با استفاده از IML بسته‌بندی نمود و به بازار عرضه کرد. IML از مقاومت بهتری در برابر گرما، رطوبت و مواد شیمیایی نسبت به انواع دیگر تزئینات بسته‌بندی برخوردار است.

IML در صنعت بسته‌بندی مواد غذایی

در حقیقت ظروف تولید شده با فناوری IML  در دماهای بسیار پایین مقاوم هستند، بنابراین برای تولید ظروف غذاهای منجمد مفید می‌باشند. از طرفی مانعی برای استفاده از ظروف IML دار در ماکروویو وجود ندارد.

سفارش IML برای بسته‌بندی‌های پلمپ‌دار مواد غذایی

بسته‌بندی‌های پلمپ‌دار به دلیل امکان استفاده از IML بر روی درب و بدنه ظروف جایگاه بالایی در بازار بسته‌بندی مواد غذایی دارند. این نوع از بسته‌بندی به دلیل مهر و موم نمودن کامل محصولات،  از هر گونه دور ریز در مسیر  توزیع  و حمل و نقل جلوگیری می‌کند.  از این ظروف برای بسته‌بندی انواع مواد غذایی استفاده می‌شود. این نوع از بسته‌بندی‌ها  سلامت و کیفیت محصول را از زمان تولید تا مصرف به راحتی حفظ می‌کنند.

انواع ظروف بسته‌بندی پلمپ‌دار شرکت طب پلاستیک نوین با قابلیت چاپ IML بر روی درب، بدنه و کف ظروف این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌کند که محصولات خود را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و در بهترین کیفیت همزمان با  محافظت از محصول در زمان حمل و نقل به بازار عرضه کنند.

سفارش IML برای بسته‌بندی‌های پلمپ‌دار مواد غذایی

در ذیل به معرفی برخی از ظروف بسته‌بندی طب پلاستیک با قابلیت چاپ IML می‌پردازیم. از قابلیت‌های این ظروف می‌توان به دارا بودن نشان سیب سلامت، پلمپ شدن، امکان قرارگیری در مایکروویو، ماشین ظرفشویی و فریزر اشاره کرد. یکی از نکات کلیدی که این ظرف را مناسب بسته‌بندی مواد غذایی سرد و گرم می‌کند، عدم وجود ماده مضر BPA است.

سطل بسته بندی 610

سطل مایکروویوی 610 از مواد اولیه مرغوب پلی پروپیلن (PP) تولید شده است. قطر دهانه بالایی آن 105 میلی‌متر و ارتفاع آن 78 میلی‌متر می‌باشد. ظرفیت حجمی این سطل 610 سی سی بوده و دارای ضخامت مناسب و استحکام کافی است. این محصول در کارتن 200 عدی عرضه می گردد.

تنها محصول طب پلاستیک که همراه با دسته به فروش می رسد. این سطل با توجه به قابلیت اضافه شدن دسته به آن با استقبال خوب مصرف کنندگان روبرو شده است. امکان تولید این ظرف در رنگ‌های مختلف وجود دارد.

سطل بسته بندی 1100 طب پلاستیک

سطل 1100 از مواد اولیه مرغوب پلی پروپیلن (PP) تولید شده است. قطر دهانه بالایی آن 125 میلی‌متر و ارتفاع آن 115 میلی‌متر می‌باشد. ظرفیت حجمی این سطل 1100 سی سی بوده و دارای ضخامت مناسب و استحکام کافی است.به دلیل استفاده از جنس پلی پروپیلن برای ساخت این محصول، میتوان این ظرف را در ماکروویو نیز قرار داد و تا دمای مثبت 120 درجه را بدون هیچ خطری تحمل کند.سطل مدل 1100 جهت استفاده محصولات خشک طراحی شده است و پیشنهاد می شود برای مواد غذایی که خیلی رقیق هستند استفاده نشود. امکان تولید این ظرف در رنگ‌های مختلف وجود دارد.

سطل بسته بندی 310 طب پلاستیک

سطل مایکروویو 310 از مواد اولیه مرغوب پلی پروپیلن (PP) تولید شده است. قطر دهانه بالایی آن 88 میلی‌متر و ارتفاع آن 65 میلی‌متر می‌باشد. امکان تولید این ظرف در رنگ‌های مختلف وجود دارد.

سطل بسته بندی 1200 طب پلاستیک

ظرف 1200 سی سی از مواد اولیه مرغوب پلی پروپیلن (PP) تولید شده است. طول آن ۱۸۳ میلی‌متر، عرض ۱۲۰ میلی‌متر و ارتفاع آن ۶۹ میلی‌متر می‌باشد. ظرف ۱۲۰۰ برای رستوران‌ها بعنوان ظروف تک پرسی و برای محصولاتی مانند بستنی با وزن یک کیلوگرم استفاده می‌شود. ظرفیت حجمی این ظرف ۱۲۰۰ سی سی بوده، دارای ضخامت مناسب و استحکام کافی است و امکان تولید آن در رنگ‌های مختلف وجود دارد.

 

شرکت طب پلاستیک نوین با استفاده از سیستم‌های روز دنیا امکان تولید ظروف بسته‌بندی IML‌دار در طرح‌های دلخواه و مورد نظر مشتریان خود را دارد.

همچنین لینک ظروف بسته‌بندی شرکت طب پلاستیک نوین با قابلیت چاپ IML در ذیل آمده است.

https://tebplastic.com/product-category/

free statistics