رد کردن لینک ها

حضور 11 نفر از همکاران طب پلاستیک در دوره تحلیلگری بازار پتروشیمی

دوره کارشناس تحلیل‌گری صنعت پتروشیمی

فرصتی برای تکامل صنایع تکمیلی

با توجه به اهمیت تحلیل بازار و صنعت پتروشیمی ، طب پلاستیک نوین فضایی برای ارتقاء دانش تجاری همکاران را پدید آورد که موجب شد 11 نفر از همکاران این هلدینگ صنعتی در این دوره از آموزش های مورد نیاز بهره مند شوند. این دوره به مدت 60 ساعت توسط مرکز مالی ایران به عنوان برجسته ترین مرکز آموزشی تخصصی بازار سرمایه برگزار شده است.

همواره در صنایع مختلف ایران جای خالیه کارشناسان خبره تحلیلگر در جهت برآورد آرمان‌های سازمانی به خوبی دیده میشد. صنعت پتروشیمی هم از این قائله مستثنی نبوده و نیست. حال با همت انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و مرکز مالی ایران دوره کارشناس تحلیل‌گری صنعت پتروشیمی از تاریخ 7 اردیبهشت سال جاری آغاز شده است و تا 21 خرداد ماه ادامه خواهد یافت. این دوره در جهت آشنایی بیشتر با صنعت پتروشیمی، بورس کالای ایران، تحلیل و بررسی بازار محصولات پتروشیمی در داخل و خارج کشور و … برگزار می‌گردد.

صنعت پتروشیمی یکی از ارکان اصلی صنعت نفت در زنجیره تولید و موتور محرک توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور به شمار می‌آید و نقش بسزایی در تولید ناخالص ملی دارد. طیف گسترده‌ای از محصولات مصرفی، مواد اولیه، از محصولات پتروشیمی حاصل می‌شود. در حقیقت صنعت پتروشیمی تأمین‌ کننده اصلی مواد مصرفی مورد نیاز در بیشتر صنایع شیمیایی، پلیمر و پلاستیک، برق و الکترونیک، نساجی، پزشکی، خودروسازی، لوازم خانگی، غذایی و غیره محسوب می‌شود. در نتیجه آشنایی دقیق تر و بیشتر با این صنعت و در کنار آن توانایی تحلیل و بررسی آن می‌تواند یاری‌دهنده و هموارکننده راه صنایع تکمیلی و شرکت‌های مصرف کننده مواد اولیه این صنعت باشد.

دوره کارشناس تحلیل‌گری صنعت پتروشیمی

شرکت طب پلاستیک نوین هم که همواره سرآغاز فعالیت‌های نوین بوده است، برای آشنایی بیشتر نیروهای خود در بخش‌های مختلف سازمان با این صنعت، تحلیل بازار، تولید و مصرف مواد اولیه مورد نیاز شرکت در این دوره شرکت نموده است تا بتواند در راه هر چه بیشتر تکامل سازمان خود و مجموعه صنایع تکمیلی قدم‌های محکم‌تری بردارد.

مباحثی که در این دوره مطرح می‌شود شامل موارد زیر می‌شود:

  • آشنایی با بازار سرمایه و شیوه‌های معاملات در بورس کالا
  • شناسایی و تحلیل بازارهای جدید در خارج از کشور
  • آشنایی با پلی‌الفین‌ها، ریزساختار، خواص و فرآیند
  • تحلیل بازار محصولات صنایع تکیلی در داخل و خارج از کشور
  • محاسبه سود و ارزش‌گذاری شرکت‌های پتروشیمی
  • آشنایی با PET، فرآیندهای شکل‌دهی آن و بازار جهانی
  • تحلیل وضعیت تولید و مصرف پلیمرها در بازارهای داخلی و منطقه‌ای

این دوره هر هفته پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 صبح الی 17 برگزار می‌شود و در نهایت به افراد شرکت‌کننده گواهی‌نامه‌ی سپری نمودن این دوره پس از برگزاری آزمون نهایی اعطا خواهد شد.

free statistics