رد کردن لینک ها

دریافت لوح امین الضرب توسط دکتر سعید ترکمان

دریافت لوح امین الضرب توسط دکتر سعید ترکمان رئیس هیئت مدیره طب پلاستیک

دکتر سعید ترکمان دهنوی

جناب آقای دکتر ترکمان ،رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی طب پلاستیک به عنوان یکی از کارآفرینان با سابقه کشور موفق به کسب عنوان امین الضرب گردید .

دریافت لوح تقدیر نخستین جایزه ملی تعالی صنعت نسل چهار با عنوان “آغازگران صنعت چهارم” توسط آقای دکتر ترکمان در هفتمین دوره مراسم امین الضرب.

شرکت طب پلاستیک نوین به عنوان بزرگترین تولیدکننده ظروف یکبار مصرف پلیمری کار خود را از سال 1377 در شهرستان شاهرود آغاز کرده است. طب پلاستیک به عنوان تولید کننده و صادر کننده برتر ملی، محصولات خود را به بیش از 20 کشور از جمله عراق، امارات، ترکیه، کویت ، روسیه ،آلمان و قطر صادر می‌نماید.

لوح امین الضرب سال 1401

مراسم امین الضرب

اتاق بازرگانی تهران شش سال است برای تقدیر از پیشکسوتان،کارآفرینان و معرفی آنان به جامعه با هدف الگوسازی برای جوانان، مراسمی را برگزار می‌کند. این مراسم به افتخار بنیانگذار اتاق بازرگانی تهران، «امین‌الضرب» نام گرفته. هفتمین دوره مراسم امین الضرب طبق روال گذشته امروز 26 دی همزمان با 139 سالگی تاسیس اتاق تهران با حضور نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد.
از کارآفرینان برتر که طی سال‌ها با ایجاد اشتغال، تولید کالا و خدمات و صادرات آن به بازارهای جهانی نام برندهای ایرانی را مطرح کردند و برای مردم آسایش بیشتری فراهم آوردند با اهدای تندیس امین‌الضرب تجلیل شد.  آنان به عنوان الگوهای کارآفرینی و نوآفرینی به جوانان جامعه معرفی شدند . کسانی که با تلاش زیاد ،امکانات محدود و همت بی وقفه به چهره‌هایی بزرگ تبدیل شدند و نقش اثرگذاری در بهبود شرایط اقتصادی کشور داشتند.
تندیس امین‌الضرب در این مراسم به دو تن از کارآفرینان باسابقه کشور اعطا گردید. از هشت چهره فعال صنعتی نیز با اعطای لوح و نشان امین‌الضرب در این مراسم تقدیر شد .

 محمد ضرابیه بنیانگذار بانک سامان،خاندان شکروی، بنیانگذار شرکت شکلّی و احمد صادقیان،بنیانگذار گروه ستاره کویریزد نیز از چهره های مفتخر به دریافت این نشان بودند. مریم حاج آبادی ابراهیمی موسس شرکت تک‌ژن ،رضا سواری بنیانگذار کیوان‌مرغ، مرتضی هداوندی، جوان نوآفرین و بنیانگذار شرکت دانش‌بنیان رازین پلیمر راه ابریشم تولیدکننده پلیمر خاص کاربردی در تولید شیشه خودرو؛ خاندان سودآور، از پیشکسوتان صنعت خودرو و بنیانگذار کارخانه تولید کامیون بنز در کشور؛ سیدحسین سلیمی، از پیشکسوتان صنعت گچ در ایران و بنیانگذار نخستین واحد صنعتی تولید گچ در کشور؛ نخستین کارخانه تولید فرش ماشینی پس از انقلاب؛ علی توسلی، فعال صنعتی و بنیانگذار موزه دی‌دی (DD) برنده لوح و نشان امین‌الضرب نیز از برگزیدگان هفتمین مراسم امین الضرب بودند.

دریافت لوح و نشان امین الضرب 1401

free statistics