رد کردن لینک ها

دایره آبی‎، برچسب جدید محصولات زیست تخریب‌پذیر

دایره آبی، برچسب جدید محصولات زیست تخریب‌پذیر

گروه آلپلا بسته‌بندي زيست تخريب‌پذير جديدي را تحت عنوان دايره‌آبي توليد کرده که تمامي مواد آن تجزيه‌پذير بوده و به خاک تبديل مي‌شود.

بسته‌بندي‌هاي جديد همگي داراي برچسب‌ دايره‌آبي بوده و شامل تمام محصولات ساخته شده از مواد زيست‌تخريب‌پذير است. اولين محصول دايره‌آبي ارائه شده توسط اين شرکت، مجموعه‌اي از کپسول‌هاي قهوه خانگي قابل کمپوست شدن است. کپسول‌هاي قهوه به صورت تزريقي قالب‌گيري شده و خواص و عطر محصول را حفظ مي‌کنند. آنها همچنين داراي گواهي کمپوست خانگي هستند و هر دو گواهينامه OK Compost HOME و OK Compost INDUSTRIAL را دريافت کرده‌اند.

بسته‌بندي زيست تخريب‌پذير، همان چيزي است که دايره‌آبي (Blue Circle) مخفف آن است. مواد جديدي که از آلومينيوم و چالش‌هاي ناشي از آن فاصله گرفته و فرصت‌هاي جديدي را ارائه مي‌دهد. نيکلاس لهنر از گروه آلپلا مي‌گويد: ما به مشتريان خود روش‌هاي بسته‌بندي مدرني را ارائه مي‌دهيم که همگي تجزيه‌پذير بوده و در نتيجه به حفاظت از محيط زيست کمک مي‌کند.

گروه آلپلا، يک شرکت پيشرو بسته‌بندي پلاستيکي است. آلپلا همواره خود را در در قبال محيط‌زيست و نسل‌هاي آينده مسئول مي‌داند.  اين شرکت در همکاري با روست قهوه (آمان قهوه) و آژانس سيلبربال، استارتاپ قهوه دايره‌آبي را نيز تأسيس کرده است. اين شرکت‌ها به کارگاه‌هاي برشته‌کاري و تامين‌کنندگان خرد قهوه، آموزش‌هاي ويژه‌اي را در زمينه‌هاي برشته کردن، پر‌کردن، بسته‌بندي و بازاريابي کپسول‌هاي قهوه داراي برند دايره‌آبي، ارائه مي‌دهند. مشتريان همچنين مي‌توانند سه نوع از قهوه دايره‌آبي خود را از طريق يک فروشگاه اينترنتي يکپارچه سفارش دهند.

ايجاد بسته‌بندي دايره‌آبي، با رويکردي کلي‌نگر توسط آلپلا اتخاذ شده،  که به موجب آن تمام حوزه‌هاي محصول و روش‌هاي بسته‌بندي بايد با ديد يک اقتصاد دايره‌اي کارآمد توسعه داده شوند. يکي از زمينه‌هاي مهم آن، استفاده از مواد جايگزين ساخته شده از مواد خام تجديد پذير است.

توسعه مواد و راه‌حل‌هاي جديد بسته‌بندي پايدار، کاهش مصرف مواد در روش‌هاي بسته‌بندي موجود، کمک فعالانه به شکل‌دهي اقتصاد دايره‌اي و ترويج استفاده از مواد بازيافتي براي آلپلا حائز اهميت است.

چشم‌انداز اقتصادي جديد آلپلا، استفاده مجدد از پلاستيک‌هاي مصرف‌شده براي صنايع بسته‌بندي است.

free statistics