رد کردن لینک ها

تولید مستربچ‌های ازبین‌برنده ویروس‌ها

تولید مستربچ‌های از بین برنده ویروس‌ها

شرکت SUKANO برای گسترش هرچه بیشتر ایمنی و بهداشت، یک مستربچ ضد ویروس برای کاربردهای PLA به بازار معرفی کرده است. البته که قبلا از تاثیر بسته‌بندی بر ایمنی مواد غذایی مفصل برایتان صحبت کرده بودیم.

تولید مستربچ‌های ازبین‌برنده ویروس‌ها

ویکی‌شیمی:

شیوع ویروس کرونا کمک زیادی به افزایش آگاهی عمومی در زمینه بهداشت و سلامت در سطح جهان کرده است. در همین راستا، تقاضا برای تولید در یک محیط ایمن که سطوح نقشی در انتقال احتمالی ویروس کرونا نداشته باشند – اعم از بسته‌بندی، منسوجات، کاربردهای صنعتی یا پزشکی – به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

شرکت سوئیسی SUKANO، سری جدیدی از مستربچ‌های ضد ویروس با عملکرد بالا تولید کرده است که دقیقاً برای همین کار طراحی شده‌اند.

این امر به ویژه در بخش مراقبت‌های بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که برای افزایش ایمنی و کاهش خطر آلودگی تمایل زیادی برای جایگزینی موارد قابل استفاده مجدد با موارد یکبار مصرف وجود دارد.

توجه به پلیمرهای زیستی روز به روز در حال افزایش است و امروزه نه تنها در کاربردهای بسته‌بندی بلکه در مصارف پزشکی نیز نقشی تعیین‌کننده‌ای دارند.

SUKANO برای گسترش هرچه بیشتر ایمنی و بهداشت، یک مستربچ ضد ویروس برای کاربردهای PLA به بازار معرفی کرده است. این مستربچ به از بین بردن ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها از سطح کمک می‌کند.

این شرکت، اثربخشی این مستربچ در برابر SARS-Cov-2 و آنفلوانزای H1N1 روی PLA را آزمایش کرده است. نتایج نشان داد که 99 درصد از ویروس SARS-Cov-2 روی نمونه PLA طی 30 دقیقه و 99.9 درصد آن طی 2 ساعت از بین می‌رود. همچنین، نابودی 99.99 درصدی آنفلوانزای H1N1 روی فیلم کوکس در 30 دقیقه مورد تایید قرار گرفت.

این شرکت استانداردهای ISO 18184:2019 و ISO 21702:2019 را دریافت کرده است و می‌تواند به مشتریان خود اطمینان دهد که کارایی و عملکرد لازم را تامین می‌کند.

مستربچ‌های ضد ویروسی Sukano با ادغام مستقیم یک افزودنی ضد ویروسی در پلیمر، با استفاده از فرمولاسیون و فنآوری اختصاصی کار می‌کنند. این روش علاوه بر جلوگیری از انتقال ویروس از طریق سطوح محصول، به کاهش اتلاف و انرژی و صرفه‌جویی در منابع طبیعی کمک می‌کند.

مستربچ ضد ویروس بسیار کارآمد می‌باشد، در محیط آزاد نمی‌شود و در تمام طول عمر محصول همچنان موجود و موثر است.

ماده فعال استفاده شده در مستربچ‌های ضد ویروس Sukano یک ماده نگهدارنده ثبت شده در اتحادیه اروپا، سوئیس و ایالات متحده است. با این حال، برای ادعا در مورد خاصیت ضد ویروسی و ترویج این روش در محصول نهایی، تولیدکنندگانی که از مستربچ‌های ضد ویروس Sukano استفاده می‌کنند باید محصول نهایی را آزمایش و نتایج را توسط یک آزمایشگاه خارجی تخصصی تأیید کنند و باید با مقررات قانونی محلی مطابقت داشته باشند.

free statistics