رد کردن لینک ها

تمدید عرضه طب پلاستیک در بورس کالای ایران

تمدید امیدنامه بورس کالا طب پلاستیک

امیدنامه پذیرش ظروف پلی‌پروپیلن شرکت طب پلاستیک نوین به تعداد 30 میلیون عدد برای شش ماه آینده در تارنمای بورس کالا منتشر شد. هم اکنون خریداران محترم می‌توانند تمامی ظروف پلی‌پروپیلنی طب پلاستیک را از بورس کالای ایران به صورت رسمی و کاملاً شفاف خریداری کنند. امکان ارائه ثبت رسمی معامله، شفافیت حداکثری و خرید رقابتی از جمله ویژگی‌های معامله این ظروف در بورس کالای ایران است که برای شرکت‌های بزرگ و معتبر، شرکت‌های فعال در بورس اوراق بهادار و شرکت‌هایی که مایل هستند در بورس اوراق بهادار پذیر شوند یک گزینه بسیار جذاب با محوریت شفافیت حداکثری است.

در اختیار داشتن بالاترین کیفیت کالای تولیدی در ایران و منطقه مهمترین هدف شرکت طب پلاستیک نوین بوده و در همین مسیر راهبرد خود را تدوین کرده است و حضور در بورس کالای ایران یکی از تاکتیک‌ها برای دست یافتن به اهداف راهبری شرکت است. شرکت طب پلاستیک نوین را می‌توان راه‌بر و پیش‌قراول صنعت تولید ظروف یکبار مصرف در کشور دانست.

برای اولین بار در کشور، این شرکت پس از کسب تأییدیه‌ی فنی، تجاری و سلامت کالا،  ظروف پلی‌پروپیلن تولیدی خود را در بورس کالا به فروش رساند تا پرچمدار ورود ظروف یک بار مصرف به این بازار رسمی باشد.

18 بهمن ماه سال 99 را باید در تاریخ صنایع تکمیلی ثبت‌شده دانست. در این تاریخ شرکت طب پلاستیک نوین توانست گامی بنیادین و بلند در راه برندسازی و بازاریابی گسترده و فراگیر بردارد و وارد معاملات بورس کالای ایران شود. این مسیر که طب پلاستیک آغازگر آن است به هموارتر شدن عرضه محصولات مختلف صنایع تکمیلی پتروشیمی در بورس کالا کمک کرده و از این پس احتمال رونق معاملات این گروه‌های کالایی به صورت جدی وجود دارد.

یکم اردیبهشت امید نامه این شرکت برای شش ماهه پیش‌رو تمدید شد و این چیزی جز اعتماد صنایع تکمیلی به ارائه شفاف محصولات زیر پرچم بورس کالا نیست.

عرضه کالای هر شرکتی در بورس کالا مزایای فراوانی را به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ایجاد اطمینان در بین طرفین معامله، استانداردسازی و ارتقاء کیفی محصولات تولیدی، تسهیل فروش و مشخص شدن قیمت واقعی محصول، عنصر شفافیت، تامین مالی و … نام ببریم.

از این پس مشتریان ظروف یک‌بار مصرف پلی‌پروپیلن شرکت طب پلاستیک نوین می‌توانند براساس اطلاعیه عرضه‌های منتشر شده در بورس کالا به راحتی این ظروف را خریداری کنند.

free statistics