رد کردن لینک ها

تجربه‌ای موفق در برندسازی و فروش

نمایشگاه بسته بندی اوراسیا 2021 چه دستاوردهایی برای طب پلاستیک به همراه داشت؟

تجربه‌ای موفق در برندسازی و فروش

حضور در نمایشگاه‎‌های تخصصی منطقه‌ای و بین‌المللی یکی از ابزارهای قدرتمند شرکت‌های معظم در حوزه برندینگ و توسعه تجارت است؛ نکته‌ای که می‌تواند به ایجاد یک ذهنیت دقیق از توانمندی‌های درونی شرکت‌ها در کنار ویژگی‌های عملیاتی رقبا منتهی شود. حضور هلدینگ چندرشته‌ای طب پلاستیک در نمایشگاه بسته‌بندی اوراسیا 2021 در استانبول ترکیه موجب شد تا رخدادهای جذابی در این حوزه رقم بخورد آن هم در شرایطی که طب پلاستیک را می‌توان یکی از برندگان اصلی حضور در این نمایشگاه بین شرکت‌های ایرانی به شمار آورد. برندسازی ، کسب اطلاعات از رقبای منطقه‌ای ، فروش و ایجاد شبکه‌های تجاری جدید در کنار رصد آخرین رخدادها در صنعت بسته‌بندی در منطقه از دستاوردهای واقعی حضور در نمایشگاه اوراسیا2021 بود.

حضور شرکت‌های ایرانی مختلف ، بازدید مدیران صنعتی در کنار تلاش برای افزایش ارتباطات فردی و تجاری از جمله مواردی بود که در این نمایشگاه مشاهده شد.

اما طب پلاستیک توانست خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف بسته‌بندی مواد غذایی در غرب آسیا معرفی کند. این مطلب به معنی نیاز به تثبیت و استحکام این جایگاه در فرآیندهای برندسازی است بنابراین از هم‌اکنون در یک وظیفه نانوشته ، باید حضور در رخدادهای منطقه‎‌ای حتی بین‌المللی مشابه را در دستور کار قرار داد. این‌که بتوان با یک حضور قدرتمند زنجیره ارتباطات تجاری و صنعتی با شرکت‌های مهم منطقه را توسعه بخشید ، نکته بسیار مهمی است که نمی‌توان به سادگی از کنار آن عبور کرد.

اما نمایشگاه بسته‌بندی اوراسیا در ترکیه از ویژگی‌های جالبی برخوردار بود. برخی از شرکت‌کنندگان نوآوری‌های موردنظر خود را در این نمایشگاه مشاهده نکرده اگرچه سطح کیفی اجرایی نمایشگاه بالا بود ولی شرکت‌های صاحب تکنولوژی تمام قد حضور پیدا نکردند. شرکت‌های ترکیه‌ای یا رقبای منطقه‌ای گویی یا رشد تکنولوژیکی چندانی نداشته یا از تمامی توانمندی‎‌های خود برای حضور در نمایشگاه بهره نبرده بودند. این مطلب از مواردی است که در خلال برخی صحبت‌ها می‌توان به آن دست یافت اگرچه ذهنیت غالب شرکت‌کنندگان را باید در نظرسنجی‌های مجزایی مورد بررسی قرار داد.

در هر حال حضور در این قبیل نمایشگاه‌ها نشان می‌دهد که رشد تکنولوژیکی چه میزان بوده و نقاط ضعف و قوت شرکت‌ها چگونه بوده است.

free statistics