رد کردن لینک ها

بسته‌های PP کاملاً تک‌ماده

با اختراع درب برش‌خورده برای سیل حرارتی که کاملا از جنس PP است، بسته‌بندی‌ها کاملا تک‌ماده می‌شوند و بازیافت کامل محصول امکان‌پذیر است.

محصول سیل‌پی‌پیل متعلق به ام‌سی‌سی ورستریت یک نوآوری درب برش خورده سیل حرارتی است که از PP ساخته شده که به بسته‌های PP اجازه می‌دهد کاملاً تک‌ماده شوند. این شرکت و شرکای آن فینالیست دسته جایزه خوانندگان جوایز پایداری در سال 2022 است.

*شما فینالیست جوایز پایداری 2022 هستید. می‌توانید نوشته خود را در کمتر از 50 کلمه خلاصه کنید؟

ما از دیدن اینکه سیل‌پی‌پیل بیشتر به رسمیت شناخته می‌شود، هیجان‌زده هستیم! همانطور که در واقع به واندرمورتل اجازه داد تا به یک بسته‌بندی کامل مواد PP تکی روی آورد که به‌شدت شانس بازیافت بسته‌بندی را به rPP ارزشمند افزایش می‌دهد. در حالی که به لطف کیفیت چاپ برتر، جذابیت قفسه را به‌طور همزمان افزایش می‌دهد.

*درباره نوآوری پروژه شما و تاثیر آن بر پایداری بسته‌بندی به ما بگویید.

ما معتقدیم که محصول ما دارای مزایای بسیاری بدون هیچ‌گونه ضرری است. بازیافت‌پذیری البته USP کلیدی ما‌ست. اما ما معتقدیم که این نامزدی همچنین به رسمیت شناختن تجربه افزایش‌یافته مصرف‌کننده و همچنین ظاهر بسته‌بندی است. بدون به خطر انداختن عمر مفید، ایمنی و کارایی.

این برای ما بسیار مهم است که نیاز به فراخوانی برای اقدام برای مصرف‌کنندگان نیست. از آنها می‌خواهد که بسته‌بندی را از جریان‌های مختلف زباله جدا کنند. در واقع این یک راه‌حل بسیار ساده و موثر برای بهبود قابلیت بازیافت است.

*تاکنون از نوآوری شما چگونه استقبال شده است؟

مشتریان به‌طور کلی در مورد نوآوری بسیار مشتاق بوده‌اند. از آنجایی که خرده‌فروشان بیشتر و بیشتر به یک مجموعه پایدار توجه می‌کنند، پیشنهاد یک ظرف ‌مارگارین که به‌طور کامل برای بازیافت طراحی شده است در واقع پیشنهاد جالبی است.

علاوه بر این، آنها خوشحال هستند که از امکانات چاپ کیفی برای انتقال واضح مزایای مهر و موم پلاستیکی جدید استفاده می‌کنند. حتی از مصرف‌کنندگان نهایی، ما بازخورد مثبتی در رابطه با بهبود قابلیت بازیافت این مفهوم دریافت کرده‌ایم.

*به‌نظر شما خواسته‌ها، چالش‌ها و فرصت‌های کلیدی در رابطه با ایجاد بسته‌بندی واقعا پایدار چیست؟

بدون‌شک ما نیازمند درک این موضوع هستیم که پلاستیک بسیار مهم است. در سال‌های گذشته شاهد موجی از لابی‌های ضد‌پلاستیک بودیم. حتی پلاستیک می‌تواند بهترین بسته‌بندی برای بسیاری از محصولات باقی بماند، با کمترین تأثیر ممکن بر آب و هوای ما.

واقعیت این است که پلاستیک برای مردم مهم است. در صورت جمع‌آوری و بازیافت، هنوز یک ماده عالی و پایدار برای بسیاری از محصولات هستند.

ما داریم به‌جایی می‌رسیم که بپذیریم مردم همیشه آگاه و آموزش دیده‌اند. آن‌ها درک می‌کنند که چشم‌انداز بسته‌بندی پیچیده است و به طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ها نیاز دارد.

منبع: https://verstraete-mcclabel-com

free statistics