رد کردن لینک ها

اهمیت روز زمین از نظر انجمن بین‌المللی صنعت پلاستیک

انجمن صنعت پلاستیک مستقر آمریکا  (PLASTICS) حمایت خود را از روز زمین در سال 2022 اعلام کرد.

پاتریک کریگر، معاون پایداری در PLASTICS گفت: نماد امسال روز زمین، برای سرمایه‌گذاری در سیاره ما مناسب‌ترین گزینه است. صنعت پلاستیک میلیاردها دلار در فن‌آوری‌ها و برنامه‌های بازیافت جدید در داخل و خارج از کشور سرمایه‌گذاری کرده و همچنان به سرمایه‌گذاری ادامه می‌دهد. ما برای افزایش قابلیت بازیافت محصولاتی که تولید می‌کنیم و شامل محتوای بازیافتی بیشتر با سرعتی بی‌سابقه است، به دنبال نوآوری هستیم.

کریگر ادامه داد که فناوری برای بازیافت بیشتر انواع پلاستیک وجود دارد و این فناوری روز به‌روز در حال پیشرفت است. او گفت: بهبود زیرساخت‌های ملی ما برای اطمینان از بازیافت و بازیافت همه پلاستیک‌ها، مهم‌ترین پاسخ برای کاهش ضایعات و ایجاد یک اقتصاد چرخه‌ای‌تر است.

انجمن صنعت پلاستیک مستقر در ایالات متحده اهداف پایداری خاص خود را دارد که شامل موارد زیر است:

  • ترویج استفاده از پلاستیک‌های بازیافتی در محصولات جدید
  • آموزش شرکت‌ها در مورد نحوه بازیافت بیشتر و آسان کردن محصولات برای مصرف‌کنندگان برای بازیافت
  • نشان دادن مدل‌های تجاری مناسب برای جمع‌آوری و بازیافت پلاستیک

مواد از مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، دفاتر، تعمیرگاه‌های خودرو و موارد دیگر جمع‌آوری می‌شود.

کریگر گفت: حتی با وجود اینکه پلاستیک تنها 13‌درصد از زباله‌های جامد شهری در ایالات متحده است، صنایع پلاستیک و بازیافت می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که این مواد در بالاترین و بهترین استفاده خود نگهداری می‌شوند. ما در حال سرمایه‌گذاری هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که پلاستیک تا حد امکان به‌صورت چرخه‌ای استفاده می‌شود.

این انجمن از قوانینی مانند تحقق فرصت‌های اقتصادی و ارزش‌های گسترش بازیافت حمایت می‌کند، که بودجه را به بهبود زیرساخت‌های بازیافت اختصاص می‌دهد و قانون افزایش بازیافت برای جمع‌آوری و بازده از طریق یادگیری و آموزش مصرف‌کننده. یک برنامه کمک مالی جدید فدرال، از طریق آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای کمک به آموزش خانواده‌ها و مصرف‌کنندگان در مورد برنامه‌های بازیافت مسکونی و اجتماعی تصویب شده است.

در روز زمین و هر روز، ما مردم را تشویق می‌کنیم که از مقامات دولتی بخواهند قوانین و برنامه‌هایی را که بازیافت را در اولویت قرار می‌دهند، پیش ببرند. کریگر نتیجه گرفت که این یک سرمایه‌گذاری عالی در سیاره ما خواهد بود.

منبع: https://www-packagingnews-co-uk

free statistics