رد کردن لینک ها

اصلاح بسته‌بندی بشقاب ساندویچ برای سفارشات آنلاین

اوسادو، بزرگترین سوپرمارکت اختصاصی آنلاین جهان قالب بسته‌بندی جدیدی برای محصولات تحویل آنلاین خود تولید کرده که شامل یک سینی و درب با پوشش مقوایی است که همه اجزا آن قابل‌بازیافت هستند.

اصلاح بسته‌بندی بشقاب ساندویچ

اوسادو از بسته‌بندی جدیدی برای بشقاب‌های ساندویچ خود رونمایی کرد . هدف از این طراحی  محدود کردن ضایعات و جلوگیری از آسیب طراحی اعلام شد.

بسته‌بندی جدید از بشقاب‌های قابل ارائه روی میز به سمت یک طراحی جمع‌وجورتر حرکت می‌کند، با این هدف که در بسته‌های تحویل خرده‌فروشی آنلاین قرار بگیرد.

لورا فرناندز، مدیر ارشد بسته‌بندی و پایداری در اوسادو از معرفی  اولین بسته‌بندی بشقاب ساندویچ مخصوص برای خرده‌فروشی آنلاین ابراز خوشحالی کرد.  طراحی جدید و کاملاً قابل‌بازیافت ما کارایی را بهبود می‌بخشد، محافظت از محصول را افزایش می‌دهد و به نوبه خود به حفظ سطح پیشرو در بازار ضایعات مواد‌غذایی تنها در 0.6درصد کمک می‌کند.

اوسادو به‌طور انحصاری به پکیجینگ‌ نیوز گفت که تمرکز بر روی بهبود ماندگاری نیز بوده است. ساندویچ‌ های برش‌خورده طوری قرار می‌گیرند که طراوت خود را حفظ کنند زیرا لبه‌های برش کمتری در معرض دید قرار می‌گیرند. این امر احتمال خشک شدن محصول را کاهش می‌دهد.

قالب بسته‌بندی شامل یک سینی و درب در پوشش مقوایی PET و FSC 100% پس از مصرف بازیافت شده است. اوکادو گفت که همه اجزا قابل بازیافت هستند.

از طریق آزمایش‌های گسترده، تعداد درب‌ها و سینی‌ها برای به حداقل رساندن هزینه و حداکثر انعطاف‌پذیری و کارایی طراحی شده است. این مجموعه دارای دو پایه و دو درب برای قرار‌دادن هر هفت محصول در محدوده کلاسیک تا ساندویچ انگشتی و بسته‌بندی است.

درب و سینی برای باز‌شدن آسان و همچنین بسته‌شدن محکم طراحی شده‌اند تا ضمن حفظ تازگی محصول، نیازی به برچسب‌های مشهود نباشد. پوشش همچنین پیشنهاداتی را برای الهام بخشیدن به مشتریان اوسادو و برای سهولت و راحتی آنها ارائه می‌دهد.

اوسادو گفت که بسته‌بندی برای خرده‌فروشی آنلاین نیازمندی‌های متفاوتی نسبت به بسته‌های درون‌فروشگاهی دارد، زیرا مانند محیط‌های خرده‌فروشی سنتی نمی‌تواند بر حضور قفسه تأثیر بگذارد.

این خرده‌فروش افزود: در آنلاین، تصمیم خرید به یک کلیک تغییر می‌کند و اگرچه کانال توزیع تقاضای بیشتری دارد، بسته‌بندی باید تجربه‌ای به همان اندازه مثبت با انتقال یکپارچه از آنلاین به آفلاین ارائه دهد. بسته‌بندی باید در آشپزخانه به همان اندازه که روی صفحه نمایش جذاب است به‌نظر برسد تا مشتریان ما را خوشحال کند.

Ocado.com  که توسط اوسادو اداره می‌شود، بزرگترین سوپرمارکت اختصاصی آنلاین جهان است و یک سرمایه‌گذاری مشترک بین گروه مارکس و اسپنسر و گروه اوسادو است.

این خرده‌فروش بیش از 830000 مشتری فعال دارد که دارای طیف وسیعی از بیش از 50000 محصول است.

منبع: https://www-packagingnews-co-uk

free statistics