رد کردن لینک ها

حضور گروه طب پلاستیک با غرفه “ازنو” در نمایشگاه مدیریت پسماند و بازیافت

نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند ،بازیافت ،ماشین آلات و تجهیزات وابسته از تاریخ 9 الی 12 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران ،سالن 9-8 از ساعت 8 الی 15 در حال برگزاری می باشد . گروه صنعتی طب پلاستیک با غرفه «از نو» در چهارمین نمایشگاه حاضر و میزبان بازدیدکنندگان است .

با رسالت مجموعه “ازنو” آشنا شوید

گروه صنعتی طب پلاستیک نوین، بزرگترین تولیدکننده ظروف یکبار مصرف در ایران، از ابتدای سال 1399 و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، توسعه اقتصاد چرخشی و کمک به حفظ محیط زیست اقدام به مطالعات اولیه جهت راه‌اندازی کارخانه بازیافت مواد پلاستیک مکانیزه با برند تجاری ازنو (AZNO) در سایت شماره 3 خود واقع در شهرستان شاهرود نمود.

در اواسط سال 1399 آغاز گردید و فاز اول آن شامل خطوط تفکیک، شستشو و کندر در دی ماه 1400 به بهره‌برداری رسید. در ادامه نیز در اردیبهشت ماه 1401 با تولید محصول به صورت گرانول فاز دوم پروژه فوق اجرایی شد. فاز سوم این پروژه نیز که شامل تکمیل زنجیره ارزش محصولات تولیدی می‌گردد در دست مطالعه می‌باشد.

ازنو پروانه بهره‌برداری خود را با ظرفیت سالانه 2300 تن گرانول‌ های بازیافتی پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن و پرک بازیافت پلی‌اتیلن اخذ نموده است. مواد اولیه شامل ضایعات پلاستیک شهری تفکیک شده، کشاورزی و کارخانجات صنعتی از قبیل صنایع خودرو، لوازم خانگی می‌باشد . که از طریق جمع‌آوری ضایعات به صورت مستقیم و همچنین از طریق نمایندگان و عوامل ازنو در سطح شهرستان شاهرود، استان سمنان و کشوری، جمع‌آوری و به کارخانه منتقل می‌گردد. این مواد اولیه پس از تفکیک و رنگ‌بندی و جدا نمودن ضایعات غیر تولیدی از آن به خط تولید منتقل می‌گردند.

محصول نهایی ازنو در حال حاضر گرانول‌ های بازیافتی پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن می‌باشد که در گرید‌های مختلف قابل عرضه است. آنچه ما را این صنعت متفاوت می‌نماید، توجه به استفاده از اصول علمی، تجربه صنعتی و تضمین کیفیت در تولید محصول نهایی است.

free statistics