رد کردن لینک ها

متخصصان جوان پلاستیک در روز زمین اقداماتی را در مورد محیط‌زیست انجام می‌دهند

متخصصان جوان پلاستیک و روز زمین

واشنگتن دی‌سی انجمن صنعت پلاستیک، به‌عنوان بخشی از تلاش‌های پایدار خود، تشکیل یک گروه کاری تأثیر جامعه توسط کمیته رهبران آینده خود در پلاستیک (FLiP) را اعلام کرده است. FLiP به تقویت مشارکت انجمن و توسعه حرفه‌ای در بین متخصصان پلاستیک زیر 40‌سال اختصاص دارد.

ماموریت گروه وظیفه تاثیر جامعه، تقویت همکاری بین شرکت‌های عضو پلاستیک و سازمان‌های خارجی برای پیشبرد تلاش‌های صنعت پلاستیک به نمایندگی از محیط‌زیست و جوامعی است که این صنعت در آن فعالیت می‌کند.

جان اسمالینگ، رئیس FliP و مدیر فروش، اتوماسیون در سیستم‌های اتوماسیون Nalle، گفت: «به مناسبت روز زمین 2022، اعضای FLiP ما برای اعلام این پروژه جدید که از هدف روز زمین برای حفظ سیاره ما پشتیبانی می‌کند، هیجان‌زده هستند. ما در صنعت پلاستیک به برنامه‌هایی متعهد هستیم که به محافظت از جهانی که در آن زندگی می‌کنیم کمک می‌کند. این امر برای گروه ما بسیار مهم است. ما به جوامع محلی کمک کنیم و سهم خود را برای حذف زباله‌ها و زباله‌های سوء‌مدیریت  شده انجام دهیم.»

سرپرستی گروه وظیفه تأثیر جامعه بر‌عهده مادلین کلاین، مدیر منطقه‌ای فروش ساحل شرقی برای رسانه‌های تجاری گاردنر است. رابط کارکنان Kline در PLASTICS هدر نورتز، مدیر پایداری و مواد انجمن است.

اولین پروژه گروه کاری، پاکسازی زباله است که در طول نشست پاییزی پلاستیک و کنفرانس ملی، که در اشویل، کارولینای شمالی، از 20 تا 23 سپتامبر 2022 برگزار می‌شود، صورت مي‌گيرد.

پاکسازی FLiP همچنین در نزدیکی روز جهانی پاکسازی (17 سپتامبر) برای کمک به جلب توجه به سایر تلاش‌های پاکسازی در سراسر جهان و فرصت‌های بیشتر برای آگاهی و آموزش محیط زیست برنامه‌ریزی شده است.

درباره انجمن صنعت پلاستیک

انجمن صنعت پلاستیک (PLASTICS) تنها سازمانی است که از کل زنجیره تامین پلاستیک حمایت می‌کند. نزدیک به یک میلیون کارگر در صنعت 395 میلیارد دلاری ایالات متحده را نمایندگی می‌کند. از سال 1937، PLASTICS در تلاش است تا اعضا و صنعت خود را در سطح جهانی رقابتی‌تر کند. در عین حال بازیافت و پایداری را پیش ببرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابتکارات آموزشی PLASTICS، بینش‌ها و رویدادهای پیشرو در صنعت، فرصت‌های شبکه‌سازی و حمایت از سیاست‌ها و بزرگترین نمایشگاه تجاری پلاستیک در قاره آمریکا، NPE: The Plastics Show، به plasticsindustry.org مراجعه کنید.

درباره رهبران آینده در پلاستیک

PLASTICS و کمیته رهبران آینده در پلاستیک (FLiP) به حمایت و تشویق نسل بعدی رهبران پلاستیک که نقش مهمی در نوآوری، فناوری و آینده صنعت پلاستیک خواهند داشت اختصاص داده شده است. ماموریت FLiP این است که برای حرفه‌ای‌های جوان زیر 40 سال، قرار گرفتن در معرض، آموزش و منابع مورد نیاز برای ایجاد مشاغل مادام‌العمر در پلاستیک را فراهم کند. تمایل به پیوستن؟ آیا می‌خواهید کارمندان خود را درگیر کنید؟

ترجمه شده توسط: سایه اقبال

‌ایمیل: flip@plasticsindustry.org

free statistics