رد کردن لینک ها

عرضه محصولات پلی‌استایرنی طب پلاستیک در بورس کالا

با عرضه تولیدات پلی‌استایرنی طب پلاستیک در بورس کالا گام سوم این هلدینگ صنعتی در مسیر شفافیت حداکثری برداشته شد.


پس از عرضه ظروف پلی‌پروپیلنی در بورس کالا و تأمین مالی از طریق بازار سرمایه ، طب پلاستیک نوین سومین گام خود برای شفافیت را با پذیرش و عرضه محصولات پلی‌استایرنی خود در بورس کالا را برداشته است. خریداران محترم مخصوصاً شرکت‌های بزرگ از این پس می‌توانند خرید خود را به صورت کاملاً شفاف از بستر بورس کالا تأمین کنند. به زودی عرضه ظروف پلی‌پروپیلنی طب پلاستیک در بورس کالا از سر گرفته خواهد شد تا این‌گونه تمامی محصولات تولیدی این هلدینگ صنعتی در بورس کالا عرضه شود. انواع مختلف ظروف پلی‌پروپیلنی و ماکروویوی ، کاتلری و محصولات سفره‌ای و سایر مصنوعات پلی‌استایرنی از جمله کالاهایی است که هم‌اکنون پذیرش شده و در مسیر عرضه در بورس کالا قرار دارند.
شفافیت عرضه، قیمت رقابتی در کنار تحویل فوری و استاندارد مورد تأیید و نظارت بورس کالا از ویژگی‌های مهم این عرضه‌ها به شمار می‌رود. تمامی ویژگی‌های کالاهای مذکور ؛ در امیدنامه و اطلاعیه عرضه ذکر شده و در تارنمای بورس کالا قابل مشاهده است.
هم‌اکنون تجربه عرضه حدود 7 میلیون قلم کالا در 12 نوع محصول مختلف با گرید غذایی با نشان سیب سلامت از سوی طب پلاستیک نوین در بورس کالا عرضه شده است و این روند عرضه ، استمرار خواهد داشت. این‌گونه فضای جدیدی پیش‌روی خریداران طب پلاستیک نوین ایجاد شده تا بتوانند تمامی نیازهای خود را به شیوه‌های مختلف تأمین کنند.
مشاور پذیرش و عرضه‌کننده ظروف مختلف طب پلاستیک هم‌اکنون کارگزاری بانک صنعت و معدن است.