رد کردن لینک ها

عرضه محصولات پلی‌استایرنی طب پلاستیک در بورس کالا

 پلی‌استایرن طب پلاستیک در بورس کالا گام سوم این هلدینگ صنعتی در مسیر شفافیت حداکثری برداشته شد.


پس از عرضه ظروف پلی‌پروپیلن در بورس کالا و تأمین مالی از طریق بازار سرمایه ، طب پلاستیک نوین سومین گام خود برای شفافیت را با پذیرش و عرضه محصولات پلی‌ استایرن خود در بورس کالا را برداشته است. خریداران محترم مخصوصاً شرکت‌های بزرگ از این پس می‌توانند خرید خود را به صورت کاملاً شفاف از بستر بورس کالا تأمین کنند. ظروف پلی‌پروپیلن طب پلاستیک به زودی در بورس کالا عرضه می شود . این‌گونه تمامی محصولات تولیدی این هلدینگ صنعتی در بورس کالا عرضه شود. انواع مختلف ظروف پلی‌پروپیلنی و ماکروویوی ، کاتلری و محصولات سفره‌ای و سایر مصنوعات پلی‌ استایرن از جمله کالاهایی است که هم‌اکنون پذیرش شده و در مسیر عرضه در بورس کالا قرار دارند.
شفافیت عرضه، قیمت رقابتی در کنار تحویل فوری و استاندارد مورد تأیید و نظارت بورس کالا از ویژگی‌های مهم این عرضه‌ها به شمار می‌رود. ویژگی‌های کالاهای مذکور ؛ در امیدنامه و اطلاعیه عرضه ذکر شده است . همچنین اطلاعات در تارنمای بورس کالا قابل مشاهده می باشد .
طب پلاستیک اکنون حدود 7 میلیون قلم کالا در 12 نوع محصول مختلف با گرید غذایی و نشان سیب سلامت در بورس کالا را عرضه می کند .  این روند عرضه ، استمرار خواهد داشت. خریداران طب پلاستیک نوین این‌گونه فضای جدیدی پیش‌روی دارند تا بتوانند تمامی نیازهای خود را به شیوه‌های مختلف تأمین کنند.
مشاور پذیرش و عرضه‌کننده ظروف مختلف طب پلاستیک هم‌اکنون کارگزاری بانک صنعت و معدن است.

free statistics