رد کردن لینک ها

طب پلاستیک صادرکننده برتر ملی سال 1401

 صادرکننده نمونه ملی در سال 1401

در بیست و ششمین مراسم روز ملی صادرات (با یک روز تأخیر به دلیل مواجه شدن ۲۹ مهر با روز جمعه) که در روز شنبه 30 مهر ماه برگزار شد، از 57 صادر کننده نمونه توسط رئیس جمهور تقدیر شد.

برای انتخاب صادرکنندگان نمونه، ۶۱۲ شرکت در ۷۶ گروه کالا و خدمات ثبت نام کردند که در نهایت ۵۷ شرکت به عنوان صادرکننده برتر سال ۱۴۰۱ معرفی شدند که امروز رئیس جمهور از ۵ صادرکننده برتر به نمایندگی از ۵۷ صادرکننده برتر سال تجلیل کرد.

این مراسم با حضور مسئولان ارشد اجرایی کشور ازجمله معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان ایشان، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشورزی ایران و صادرکنندگان نمونه و ممتاز برگزار شد.

در روند انتخاب صادرکننده نمونه ۱۴۰۱ شاخص‌های مختلفی از جمله «سنجش تولید و سرمایه‌گذاری مشترک با طرف‌های خارجی»، «عمق دانش بنیانی»، «فعالیت در مناطق محروم و کم برخوردار»، «میزان اشتغالزایی»، «میزان نفوذ در شبکه مصرف بازارهای هدف»، «سطح پیچیدگی محصول و ارزش افزوده»، «عضویت در تشکل‌های تخصصی صادراتی»، «ثبت برند بین‌المللی» و «استفاده از نیروی انسانی، مصالح و تجهیزات داخلی در پروژه‌های خارج از کشور» دخیل بود

از میان 57 صادرکننده برتر، به سه شرکت مدال افتخار صادرات، به 7 شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و به 47 شرکت تندیس صادرکننده نمونه ملی اهدا شد.دریافت عنوان صادر کننده نمونه کشور در سال 1401

شرکت طب پلاستیک نوین نیز این افتخار را دارد که در بین صادرکنندگان نمونه سال 1401 قرار دارد.

شرکت طب پلاستیک از دیرباز جزو صادرکنندگان فعال کشور بوده که چندین بار به عنوان صادرکننده نمونه استان سمنان برگزیده شده بود. اما در سال گذشته با صادرات انواع محصولات پلیمری به کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، شمال آفریقا و اروپا توانست گام مهمی در صادرات شرکتهای پلیمری بردارد.

امید است این اتفاق مهم در سال های آتی تکرار شود.

 

free statistics