رد کردن لینک ها

طب پلاستیک در ایران پلاست

شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست بزرگترین رویداد پلیمری کشور در سال 1401 برگزار می شود . گروه صنعتی طب پلاستیک نوین نیز در این رویداد از  30 شهریور در کنارجامعه‌ی پلیمری کشور حاضر خواهد شد.

شرکت طب پلاستیک با حضور در غرفه شماره 913 سالن میلاد واقع در شانزدهمین دوره نمایشگاه از ساعت 8 الی 17 پذیرای شما می باشد .

ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی است . این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود. نمایشگاه ایران پلاست 15 دوره موفق را پشت سر گذشته است.

 شرکت های گروه ، طبکاران پلیمر “پیک نیک” به عنوان فروش مویرگی محصولات ، “ویرابسپار” شرکت دانش بنیان و بخش توسعه گروه با ارائه طرح “ازنو” و توضیح فرایند بازیافت ،شرکت “کلیز” با ارائه محصولات خانه و اشپزخانه و برند هانیمان ، طب پلیمر آسیا “یومامی” با محصولات مادر و کودک و شرکت “ویراتک” نماینده بخش فنی گروه نیز در یک فضای مجزا از غرفه با نمایش تولید و دستگاه های فنی و قالب های تولید به معرفی خود خواهند پرداخت .

همچنین بخش منابع انسانی شرکت با عنوان Teb school(مدرسه کسب و کار طب) میزبان دانشجویان ،کارآموزان و علاقمندان می باشد .

free statistics