رد کردن لینک ها

اخذ 5 استاندارد بین‌المللی مدیریت توسط طب پلاستیک نوین

سیاست‌گذاری‌های کلان اقتصادی در هلدینگ صنعتی طب پلاستیک تمرکز جدی بر کیفیت بالا در تمامی فرآیندهای تولیدی و اجرایی دارد و ذیل این استراتژی کلان ، بدنه اجرایی این شرکت با پیگیری‌های جدی ، راندمان و استانداردهای فعالیت‌ها را به قدری افزایش داده‌اند که توسط شرکت‌های برتر جهانی مورد تأیید قرار گرفته است.

شرکت طب پلاستیک در راستای پایبندی به تعهدات خود به تمامی مشتریان و ذینفعان و همچنین  سیاست‌های متعالی در ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت تولیدات خود،  در سال ۱۴۰۰، طی پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی مختلف موفق به اخذ پنج گواهینامه مدیریت کیفیت با اعتبار بین المللی، از شرکت DQS آلمان گردید.

این استانداردها در ابعاد مختلفی از کیفیت محصول و کنترل شرایط موثر بر تولید گرفته تا کنترل زیست‌محیطی و بهداشت حرفه‌ای،  همگی  نشان از چشم‌انداز و دغدغه تمامی اعضای خانواده بزرگ طب پلاستیک، در لایه‌های مختلف اجرایی تا مدیریتی، در تولید و عرضه محصولات سالم، باکیفیت و بهداشتی  دارد. شرح استانداردهای اخذ شده به ترتیب زیر است؛

ISO9001 : استاندارد مدیریت کیفیت

استانداردی که با شناسایی، کنترل و پایش تمامی فرآیندهای موثر بر کیفیت از مشتری تا مشتری، تولید و تحویل یک‌محصول باکیفیت را به مشتریان تضمین می کند.

ISO14001: استاندارد مدیریت زیست محیطی

 این استاندارد  الزاماتی را برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده های ناشی از تولیدات و ارائه خدمات  فراهم می آورد.

این استاندارد  همچنین فراتر از قوانین و استانداردهای ملی است و می تواند قوانین و مقررات دولتی درحوزه محیط زیست را پوشش دهد.

ISO45001: استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای جایگزین جدیدی برای OHSAS18001

این استاندارد  شامل الزاماتی است که با ایجاد چارچوبی برای بهبود ایمنی کارکنان، کاهش خطرات در محیط کاری و ایجاد شرایط بهتر و ایمن تر و بهداشتی تر، محیط کار را به فضایی امن برای کارکنان بدل نی سازد.

HACCP  : سیستم کنترل نقاط بحرانی و تحلیل مخاطرات غذایی

این سیستم مختص سازمان های فعال در بخش صنایع غذایی است. در قالب یک نظام مدون خطرات بالقوه ای که در فرآیند تولید مواد یا محصولات  غذایی  شناسایی کرده، نقاط بحرانی آن را کشف نموده و راهکار کنترلی و پایش برای رصد کردن مداوم این نقاط بحرانی, در قالب طرح اقدام ارائه می دهد.

نتیجه پیاده سازی این نظام کاهش ریسک های مخاطرات میکروبیولوژیکی، فیزیکی و شیمیایی در محصولات است.

GMP : سیستم مدیریت زیرساخت و ایجاد شرایط مطلوب به منظور تولید محصول سالم، ایمن و مرغوب

نظام GMP یکی از ارکان و پایه های لازم جهت پیاده‌سازی سیستم HACCP و ISO22000 است. این نظام فراتر از کنترل یک فرآیند خاص بوده و به طور جامع نظارت بر تمامی فرآیندهای مرتبط و موثر بر محصول را کنترل کیفی آن را پوشش می دهد. به نحوی که برای کلیه زیرساخت های موثر بر تولید و محصول اعم از ساختمان، تاسیسات، تجهیزات،کارکنان، کنترل های آزمایشگاهی و … الزامات بهداشتی و موثر بر ایمنی محصول تعریف و ارائه می‌دهد.

لایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوینلایسنس طب پلاستیک نوین

free statistics