آی ام ال ( IML ) چیست ؟

(In Mold labeling)به معنای لیبل گذاری درون قالب (همزمان با تولید ظرف)می باشد.در ظروف تولید شده با این روش، لیبل بخشی جدا ناپذیر از بدنه ظرف می شود.این روش جدید برچسب زنی ،جایگزین جدیدتر و برتری برای چاپ مستقیم روی ظرف و یا روش های قدیمی انواع برچسب زدن می باشد.
در فرایند تولید به روش IML،ابتدا لیبل تولید شده با مواد پلیمری مشابه با مواد ظرف به داخل قالب منتقل شده و سپس فرآیند تزریق مواد پلاستیکی صورت میگیرد.با تزریق مواد مذاب پلاستیکی به داخل قالب ،لیبل و ظرف پلاستیکی با یکدیگر یکپارچه میشوند ،به نحوی که دیگر به هیچ وجه نمی توان لیبل را از بدنه ظرف جدا کرد

***هیچ محدودیتی برای استفاده از ظروف IMLدر صنایع بسته بندی وجود ندارد و تقریبا هر محصولی را میتوان با استفاده از روش IMLبسته بندی و در بازار عرضه نمود.

مزایای IML

امروزه تولید کنندگان به خوبی به اهمیت و تاثیر بسته بندی برتر در انتخاب محصولات خود توسط مشتریان واقف اند. بسته بندی های نوین علاوه بر محافظت از محصول تولیدی،حمل و نقل آسان و به صرفه،زیبایی ظاهری،تنوع در طرح و رنگ های مختلف فو قیمت رقابتی را به همراه دارد.
ظروف IMLتمام ویژگی های مورد نیاز یک بسته بندی شکیل صادراتی از جمله استاندارد های رایج و بهداشتی را دارد.

برخی از مزایای این ظروف در مقایسه با روش های دیگر بسته بندیبه شرح ذیل می باشد:

·       جذب مشتری به دلیل زیبایی و چشم گیر شدن محصول
·       ایجاد ارزش افزوده بیشترروی محصول و ارتقای سطح فروش
·       عدم آلوده شدن ظروف هنگام تولید و بسته بندی به علت استفاده از ربات های ویزه
·       ماندگاری طولانی تر محصولات به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان
·       قابلیت استفاده مجدد در مصارف خانگی
·       تبلیغات رایگان و دائمی محصول به دلیل دوام بالای چاپ عکس روی بسته بندی
·       کیفیت بسیار بالای رنگ لوگو و عکس چاپ شده روی ظروف و تنوع در طراحی
·       قیمت رقابتی و مقرون به صرفه بودن این ظروف
·       مقاومت بسیار بالای لیبل در برابر آب و سطوح خشن


واحد تحقیق بازار شرکت طب پلاستیک

طب پلاستیک، شرکت طب پلاستیک، ظروف یکبارمصرف، تولید ظروف یکبارمصرف، قاشق یکبارمصرف، چنگال یکبارمصرف، کارد یکبارمصرف، قیمت یکبارمصرف، لیست قیمت یکبارمصرفها، قیمت آی ام ال، قیمت IML، ظرف دردار یکبارمصرف، دیس یکبارمصرف، بشقاب یکبارمصرف، پیش دستی یکبارمصرف، ظرف ماهی یکبارمصرف، سطل یکبارمصرف، قیمت ظرف یکبار مصرف، قیمت ظروف یکبارمصرف، ست یکبارمصرف، قیمت ست یکبارمصرف، ظرف در دار مایکروویو، قیمت ظرف مایکرویو، ظرف مایکروویو از کجا بخرم؟
   1396/7/27 10:15


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :